JENS LAUSEN. "Landkarte Nummer 44 Der klare Schatten deiner Stimme", 1972.

430276. JENS LAUSEN. "Landkarte Nummer 44 Der klare Schatten deiner Stimme", 1972.

Jens Lausen (1937/08/18 Hamburg); Litografi, i grafit numrerad 113/120 och signerad, utan ram. Mått ca 65 x 83 cm.

åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersspår.

HannoVerum
Antal besök: 1 915