OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Träsnitt.

4302546. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Träsnitt.

"Kvinna med drake", signerad, SOM, 53X26 cm, 66x38 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 176