CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, gips, signerad och daterad 1938.

430242. CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, gips, signerad och daterad 1938.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Kvinna klänning, höjd ca. 37 cm.

Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts.

Antal besök: 1 002