ULLA GLANS. "Sommarmorgon". Olja på duk, signerad och daterad 1980.

430241. ULLA GLANS. "Sommarmorgon". Olja på duk, signerad och daterad 1980.

63 x 53,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 53,5 cm.

Antal besök: 3 747