VAS, flintgods, 1900-talets första hälft.

4302365. VAS, flintgods, 1900-talets första hälft.

Höjd:27 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd:27 cm.

Mindre ytslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 128