JENS LAUSEN. "Landkart Nummer 8. Der Schatten des Eingangs", 1970.

430235. JENS LAUSEN. "Landkart Nummer 8. Der Schatten des Eingangs", 1970.

Jens Lausen (1937/08/18 Hamburg); Litografi, i grafit numrerad 51/130 och signerad, utan ram. Mått ca 65 x 83 cm.

Journal brynt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Journal brynt.

HannoVerum
Antal besök: 1 649