BIRGITTA FLINK. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad-51.

430228. BIRGITTA FLINK. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad-51.

48 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 58 cm.

Antal besök: 2 236