RING, sk knot ring / knutring, 18K guld och vitguld.

4302197. RING, sk knot ring / knutring, 18K guld och vitguld.

Storlek 16,25/51 mm
Vikt ca 5,3 gram.
Liten otydlig utländsk stämpel.
Syratestad.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16,25/51 mm
Vikt ca 5,3 gram.
Syratestad.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 421