HARALD LINDER. Bord, jugend, Uddevalla omkring år 1900.

4302153. HARALD LINDER. Bord, jugend, Uddevalla omkring år 1900.

Ek och koppar, skivan stämplad Harald Linder Uddevalla, höjd ca 67, 45x45 cm.

Limmad, lagad, undertill med häftklamrar, bruksslitage, märken.ett beslag saknas.

Tema

Jugend i sommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Jugend i sommar

Antal besök: 887