FIGURIN, konstmassa, "Teppanom", Thailand, samtida.

4302113. FIGURIN, konstmassa, "Teppanom", Thailand, samtida.

Bronserad/patinerad. Höjd ca 33 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 120