ARNE ANDERSSON. akvarell, signerad.

430187. ARNE ANDERSSON. akvarell, signerad.

Stadsbild. Bildstorlek ca 30 x 22 cm.

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 683