FIRMA SVENSKT TENN. "Hortus", 2 ytterfoder, mässing.

4301773. FIRMA SVENSKT TENN. "Hortus", 2 ytterfoder, mässing.

Diameter 22 cm, höjd 17 cm.
Djupstämplad Svenskt Tenn undertill.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22 cm, höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 379