KRYDDBURKAR, 7+1 delar, 1900-talets första del.

430171. KRYDDBURKAR, 7+1 delar, 1900-talets första del.

I blåvitt porslin. Två av behållarna med trälock.

Nagg och smärre skador förekommer. Ett lock med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 647