AXEL OLSSON. "Utvandrarna", patinerat gips, signerad.

430138. AXEL OLSSON. "Utvandrarna", patinerat gips, signerad.

Höjd inkl. träsockel ca 35 cm.

Slitage, skador och retuscher.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 2 613