VAS, glas, Mikko Helander, signerad, Humppila, 1960-tal.

430130. VAS, glas, Mikko Helander, signerad, Humppila, 1960-tal.

Underfång i grönt. Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 987