KARMSTOLAR, rotting / bambu, kolonialstil.

4301240. KARMSTOLAR, rotting / bambu, kolonialstil.

Bambu / rotting med flätad sits.
Rygghöjd 92 cm, djup ca 58 cm, bredd ca 56 cm, sitthöjd 45 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 609