AMPLIFIER, "EL 6405", Philips, 1950-tal.

4301233. AMPLIFIER, "EL 6405", Philips, 1950-tal.

Serienummer: 7654C
PA-SYSTEM
Mått 15 x 29 x 40 cm.

Bruksslitage. Lyser vid inkoppling. Ej fullständigt genomgången. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Mikael Jepson - från studion till scenen

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer: 7654C
PA-SYSTEM
Mått 15 x 29 x 40 cm.

Tema

Antal besök: 547