SOFFA OCH STOLAR, 1 par, 1900-talets andrfa hälft.

430116. SOFFA OCH STOLAR, 1 par, 1900-talets andrfa hälft.

Målade. Spjälad rygg och sits. Soffans längd ca 122 cm.

Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Armlän saknas på soffan, samt något löst ben. Några dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908