URNOR 1 par, keramik, jugend, tidigt 1900-tal.

430112. URNOR 1 par, keramik, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 42 cm.

Slitage, fläckar. Smärre nagg. Smärre krackeleringar på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Antal besök: 882