HERRUR Omega Seamaster Automatic.

4301073. HERRUR Omega Seamaster Automatic.

Boett ca 36mm.

Bruksslitage, repor bakboett. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fungerade vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett ca 36mm.

Antal besök: 1 561