BALJSOFFA, rokokostil, 1900-tal.

4300961. BALJSOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 85 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Bredd ca 160 cm.

Skavmärken på trädetaljer
Fläckar, ställvis blekning på textil
Smärre slitage på dekorband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 85 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Bredd ca 160 cm.

Skavmärken på trädetaljer
Smärre slitage på dekorband.

Antal besök: 207