JONAS NILSSON. LITOGRAFI, STRANDPIPARE.

4300887. JONAS NILSSON. LITOGRAFI, STRANDPIPARE.

E.A. Signerad och daterad 1991.
Bildmått 43x60 cm, rammått 56x71 cm.

Inglasad. Glas med skada.

Jonas Nilsson (Född 1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Inglasad. Glas med skada.

Jonas Nilsson (Född 1968)

Antal besök: 207