CARL MALMSTEN. Bänk, furu, "Visingsö".

4300618. CARL MALMSTEN. Bänk, furu, "Visingsö".

Läng ca 89,5, bredd 33, höjd ca 43 cm. Ej märkt.

Bruksslitage. Märken och repor.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 1 117