HÄNGEN, 2 st, silver och jade, 1900-tal.

4300486. HÄNGEN, 2 st, silver och jade, 1900-tal.

Höjd 35 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 mm.

Bruksslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
VR
Antal besök: 150