OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Prins Gustaf av Sverige och Norge.

4300313. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Prins Gustaf av Sverige och Norge.

Kopia efter Fredrick Dürck, olja på duk.

Prins Gustaf "Studentsångaren" (1827-1852)

Duk 33x28 cm, ram inkl krön ca 58x45 cm.

Retuscher, krackelyr.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Retuscher, krackelyr.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 783