MATTS BALGÅRD. TUSCHTECKNING, signerad, 1977.

4299905. MATTS BALGÅRD. TUSCHTECKNING, signerad, 1977.

Signerad: Matts Balgård
Daterad: 1977

Mått bildyta: 38 x 25 cm
Mått med ram: 54 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad: Matts Balgård
Daterad: 1977

Mått bildyta: 38 x 25 cm
Mått med ram: 54 x 43 cm.

Antal besök: 155