LJUSSKYLT MÄRKLIN Sprint, 220V.

429950. LJUSSKYLT MÄRKLIN Sprint, 220V.

Mått 30 x 43 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30 x 43 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 573