MONA SÖDERBERG, Färglitografi, signerad.

4299448. MONA SÖDERBERG, Färglitografi, signerad.

Ram: ca 75.5 x 63 cm.

Normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 75.5 x 63 cm.

Normalt slitage.

Antal besök: 214