MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
4299422. MATBORD, 1960-tal.

Teak. Elliptisk skiva på svarvade ben, två iläggsskivor à 50 cm. Längd 146, bredd 89, djup 73 cm.

Smärre bruksslitage. Skivan slipad, smärre fanérbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
4299422. MATBORD, 1960-tal.

Antal besök: 1 608