SOFFA/DAGBÄDD, teak, Danmark, 1960-tal.

4299185. SOFFA/DAGBÄDD, teak, Danmark, 1960-tal.

Längd ca 207 cm.
Djup 80 cm.
Sitthöjd ca 38 cm.
Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Trasig tyg och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 207 cm.
Djup 80 cm.
Sitthöjd ca 38 cm.
Rygghöjd ca 70 cm.

Antal besök: 456