UNO CARLSSON, signerad och daterad -53.

4299018. UNO CARLSSON, signerad och daterad -53.

Ram: ca 96 x 76 cm
Motiv: ca 62 x 43 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 96 x 76 cm
Motiv: ca 62 x 43 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 179