BLOCKFLÖJT Mollenhauer, Tyskland.

4298984. BLOCKFLÖJT Mollenhauer, Tyskland.

Sopranblockflöjt i originalförpackning, oanvänd.
Längd ca 32 cm.

Flöjt oanvänd i originalförpackning, kartong med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 32 cm.

Antal besök: 180