KOPPARKÄRL.

KOPPARKÄRL.
4298814. KOPPARKÄRL.

Kopparkärl/mjölkspann med handtag.
Höjd ca 26 cm, diameter ca 21,5 cm.

Bruksslitage, bucklor, fläckar. Lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4298814. KOPPARKÄRL.

Antal besök: 164