SIDEBOARD, ek, 1900-talets första hälft.

4298284. SIDEBOARD, ek, 1900-talets första hälft.

Längd 150, bredd 53, höjd 85 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fanerskador på benen, ett lås kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 240