SOFFBORD. Alberts i Tibro, teak.

4298135. SOFFBORD. Alberts i Tibro, teak.

Längd ca 130 cm.
Bredd ca 75 cm.
Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 130 cm.
Bredd ca 75 cm.
Höjd ca 53 cm.

Antal besök: 181