ARMBANDSUR, 5 st, mekaniska.

ARMBANDSUR, 5 st, mekaniska.
4297901. ARMBANDSUR, 5 st, mekaniska.

Eljo, Cardinal, Spera, Certina, Tissot Antimagnetique.

Slitage, skador.
Endast Tissot fungerar.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.
Endast Tissot fungerar.

Tema

Antal besök: 411