TRÄDGÅRDSBORD med STOLAR 2 st Grythyttan samt STOL, 1900-TAL.

429769. TRÄDGÅRDSBORD med STOLAR 2 st Grythyttan samt STOL, 1900-TAL.

Bord diameter ca 100 höjd 68 cm.

Omfattande färgfläckar. Slitage, färgbortfall, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 334