MARCEL BREUER. WASSILY CHAIR FÖR GAVINA.

429727. MARCEL BREUER. WASSILY CHAIR FÖR GAVINA.

Design Marcel Breuer 1925
Kromad ställning med svart läder.
Höjd 70cm, Bredd 78cm, Djup 68cm.

Bruksslitage, mindre repor i lädret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design Marcel Breuer 1925

Antal besök: 4 214