OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, Julfirande, signerad E. Lindström 1947.

429719. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, Julfirande, signerad E. Lindström 1947.

41x58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x58 cm.

Antal besök: 2 029