BYRÅ, rokokostil, 3 lådor, marmorskiva, 1900-talets senare del.

429701. BYRÅ, rokokostil, 3 lådor, marmorskiva, 1900-talets senare del.

Längd 59 cm.
Bredd ca 35 cm.
Höjd 76 cm inkl marmor skiva.

Fanerskador, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 59 cm.
Bredd ca 35 cm.
Höjd 76 cm inkl marmor skiva.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 395