PARTI KONSTGLAS 3 delar, Målerås, Pukeberg, Vrigstad.

429700. PARTI KONSTGLAS 3 delar, Målerås, Pukeberg, Vrigstad.

Vas, gråtonad glasmassa med luftbubblor, etikettsignerad Pukeberg Sweden, höjd 22 cm.

Skål, rosafärgad glasmassa, Vrigstad kristallhytta, gravyrsignerad i botten, höjd 14 cm, diameter 15 cm.

Vas, blå/vit glasmassa, naturalistisk formgivning, etikettsignerad Målerås, höjd 16 cm, diameter 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 240