Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Belysning & Lampor
Ljusstakar
WALTER ANDERSSON. Väggljusstake, mässing. Ystad Metall. Made in Sweden. Signerad W A.
42969. WALTER ANDERSSON. Väggljusstake, mässing. Ystad Metall. Made in Sweden. Signerad W A.
Höjd 38 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
3 126