GOLVLAMPA, stringmodell med plastband, 1900-talets mitt.

4296929. GOLVLAMPA, stringmodell med plastband, 1900-talets mitt.

Höjd: ca 105 cm
ca 22 cm i diameter.

Normalt bruksslitage, litet märke / skada vid plasten på ett ställe.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 105 cm
ca 22 cm i diameter.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 164