JOSEP LLUÍS FLORIT. Kustutsikt.

4296925. JOSEP LLUÍS FLORIT. Kustutsikt.

Olja på duk
Signerad
60x48,5 cm.

Ram i gjutet och patinerat trä.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Olja på duk
Signerad
60x48,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C10 Rosellón
Antal besök: 41

Andra intressanta föremål