JOSEP LLUÍS FLORIT. Kustutsikt.

4296925. JOSEP LLUÍS FLORIT. Kustutsikt.

Olja på duk
Signerad
60x48,5 cm.

Ram i gjutet och patinerat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
60x48,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C10 Rosellón
Antal besök: 220