STEGAR, 2 st, 1900-tal.

STEGAR, 2 st, 1900-tal.
429675. STEGAR, 2 st, 1900-tal.

Utfälld total höjd ca 155 cm.

Slitage, färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utfälld total höjd ca 155 cm.

Slitage, färg.

Antal besök: 431