LAKAN, 13 st, samt ÖRNGOTT, 10 st, 1900-tal.

429664. LAKAN, 13 st, samt ÖRNGOTT, 10 st, 1900-tal.

13 lakan.
10 örngott.
Samtliga med broderade monogram.

Slitage, skador, fläckar, några delar gulnade. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 lakan.
10 örngott.

Antal besök: 474