EINAR PERSSON etsning HC III/XX, signerad.

4296625. EINAR PERSSON etsning HC III/XX, signerad.

"Törnekrona".
Bildmått 72x53 cm.
Rammått 95x73 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Törnekrona".
Bildmått 72x53 cm.
Rammått 95x73 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 254