GITARR, akustisk, modell EJ-200 Artist/VS, Epiphone.

4296519. GITARR, akustisk, modell EJ-200 Artist/VS, Epiphone.

Längd ca 110 cm.

Strängar saknas, ytslitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 110 cm.

Antal besök: 467