OIDENTIFIERD KONSTNÄR. olja på pannå, enligt uppgift Amalia Kyulienstierna.

429646. OIDENTIFIERD KONSTNÄR. olja på pannå, enligt uppgift Amalia Kyulienstierna.

Ca 35 x 37,5 cm.

Repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35 x 37,5 cm.

Repor, märken, fläckar.

Antal besök: 1 181