ERIK OSSLUND. Olja på duk, signerad Osslund.

4296448. ERIK OSSLUND. Olja på duk, signerad Osslund.

Mått 30x40 cm (37,5x47,5 cm).

Lös duk. Bruksslitage.

Erik Osslund (1913–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30x40 cm (37,5x47,5 cm).

Lös duk. Bruksslitage.

Erik Osslund (1913–1982)

Antal besök: 478